Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Mit ajánlanátok? Tapasztalatok...

Mit ajánlanátok? Tapasztalatok (? ) (Nikon)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Vásárlás előtt állok és kíváncsi lennék a véleményetekre. Nikon d3200-on gondolkodom. Egyenlőre tanulásra, gyakorlása használnám, mert főiskolán (leegyszerűsítve)"fotózásra" szeretnék menni.

Nikonról szeretnék véleményt hallani. Emberek fotózására milyen objektívek valók?

Válaszokat előre köszönöm! :)



2015. máj. 18. 14:24
 1/2 klt ***** válasza:

No, ezen sokat vakaróztam én is!

Végül a D5100 mellett döntöttem, mert annak kihajtható az LCD-je.

Ritkán, de vannak szituációk, amikor ez nagyon-nagyon praktikus. A képfelbontásban elvileg gyengébb, (16 vs. 24 MPixel) gyakorlatilag viszont ez nem jelent semmit, mert úgy sem lesz pénzem olyan optikára, ami 24Mpixelt kirajzol.

Persze, a te szempontjaid lehetnek mások, nekem kifejezetten univerzális felhasználásra kell, és erre a 18-105, illetve 55-300 optikapárossal tökéletesen alkalmas, nekem nagyon bevált, hamar megszerettem.

Ezekkel is lehet portrézni, de ha kifejezetten portréra akarnék optikát, akkor egy fix 85-ös f1.8 optikát vennék - bár ez önmagában annyiba kerül, mint a gép maga.

2015. máj. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
az en kedvencem a Nikon d3200 !! *-* de szoba johet a d7100 is :)
2015. szept. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!