Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Kezdő fotós vagyok és szeretné...

Kezdő fotós vagyok és szeretnék venni egy normális gépet amin van makrómód tudnátok nekem mondani egykét típust? Meg valaki el tudná magyarázni hogy milyen fényképező gépek vannak meg ilyenek amit kell egy gépről tudni

Figyelt kérdés
2015. jún. 26. 11:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

[link]


[link]


[link]


Szerintem a gyakorikerdesek felülete nem elégséges ennek a témának a részletes elmagyarázására. Vannak ezzel foglalkozó honlapok, újságok, könyvek, videók.


Olvass utána a témának, utána akár magadnak is tudsz gépet választani.

2015. jún. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 puritan ***** válasza:

Vannak kis szappantartó alakú fényképezőgépek. Ezek a legolcsóbbak, és a legkevesebbet tudók.


Aztán vannak az u.n. kompakt gépek. Határozottan fényképezőgép formájuk van, és egy középkategóriás gép biztos, hogy olyan képet csinál, amiben egy kezdő, vagy amatőr nem talál hibát.


Aztán vannak a tűkörreflexes gépek, ezek is fényképezőgép alakúak, csak rendszerint valamivel nagyobbak az előző kategóriánál, és cserélgetni lehet az objektívjüket.


Természetesen rengeteg ezek közötti átment is van.


Fontos még, hogy mennyi pénzt szánsz a fényképezőgépre. Tizen ezer forintért elég nyeszlettet lehet venni, de negyven körül már vehetsz olyat, ami hibátlan képeket csinál. Ennél lényegesen drágábbat egy kezdőnek nem nagyon érdemes rászánni. Esetleg majd később, ha tudod, hogy mi az a tulajdonság, ami kell neked, és erre tudsz is áldozni.

2015. jún. 28. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!