Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 50000 ft értékben tudtok...

50000 ft értékben tudtok nekem megbízható, jó és normális androidos telefont mondani (tehát nem wp-t)?

Figyelt kérdés

többet nem tudok rá összespórolni,nagyon nagy segítség lenne! most egy galaxy mini után kéne. előre is nagyon köszönöm,egy 13 éves lány(leginkább zenehallgatásra,játékra és netezésre használnám)

és még egy kérdés: gsm boltokból megbízható telefont venni??



2013. nov. 25. 18:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Xperia L

Vannak megbízható, nem megbízható GSM boltok, járj utána árukeresőn, az tele van véleményekkel.

Megbízható pl.: GSMline, XXLGSM

2013. nov. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Huawei Ascend g510, Y300 . A Huaweiről annyit kell tudni, hogy a világ top 3 gyártója. Rendkívül jól optimizállja a szoftvert, így egy ilyen középkategóriás telefonon is simán elfut minden akadás nélkül. Nekem is Huawei van és csak dícsérni tudom.
2013. nov. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!