Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen fényképezőgépet érdemes...

Milyen fényképezőgépet érdemes vennem?

Figyelt kérdés
Mit tudtok ajánlani?Nem komoly fényképezésre kellene,csak egy egyszerű digitális gépre gondoltam.A lényege ne legyen bonyolult,és jó minőségű képeket tudjon csinálni!

2015. jún. 27. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Erre felesleges gépet venni, egy normális telefon is elég lehet.
2015. jún. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 puritan ***** válasza:

Ne keverjük össze a telefonok fényképező funkcióját egy alsó közép kategóriás digitális géppel sem.


Az én 11 éves Fuji fényképezőgépem, ami új korában egy középkategóriás gép volt, most is kenterbe veri bármely telefont.


De ha már a fényképezőgépeknél tartunk, az olcsóbb gépeken is van normális vaku, makró, és zoom, ami a telefonokon nincs.


Lehet kicsit elfogult vagyok, de nekem a Fuji márka nagyon bevált, a mostani középkategóriás gépek sem drágábbak 40-50eFt-nál.

Pl. ezt mindenképpen megnézném:

[link]

2015. jún. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm...de olcsóbb gépre gondoltam!
2015. jún. 28. 00:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Véletlenül se írd le, mennyit költenél rá, egyszer úgyis el fogjuk találni a számodra ideális árat!
2015. jún. 28. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!