Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Hogy kell távolról elérni egy...

Hogy kell távolról elérni egy beltéri Hikvision készüléket?

Figyelt kérdés
Ha a gépembe beütöm az ip-t [link] akkor látom a routeren keresztül de tesómék egy másik településen nem. Feltetettem velük azt a szoftvert amit én is (amit kaptam a dvr-rel) de úgy sem jön létre kapcsolat, ötlet? mit kell máshogy csinálnom?

2015. júl. 1. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:
milyen ddns-t állítottál be? a legjobb a hik-es dns-t hagyni, ott létrehozni acc-ot és mehet is, iphone-ra van app
2015. júl. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Semmit se eddig, az is csoda hogy amiket fent leírtam megtudtam csinálni mivel nem magyar a kézikönyve.
2015. júl. 2. 04:26
 3/6 A kérdező kommentje:
A domainhoz semmit nem enged. Ez alapján tudnál segíteni? https://www.youtube.com/watch?v=6Q3jbof9Iek A videóban a TCP/IP-nél a DHCP-ből ki van véve a pipa! kivegyem én is? Fogalmam sincs mit kellene csinálnom..
2015. júl. 2. 04:57
 4/6 A kérdező kommentje:
Meg ha minden igaz itt kéne regisztrálnom [link] de innen úgy látom eltessékel egy másik helyre(!) na szval ott sem tudom mit hogy kéne.. pff..
2015. júl. 2. 05:17
 5/6 A kérdező kommentje:
[link] Na itt készítettem egy accot de a DDNS-t továbbra sem tudom beállítani.
2015. júl. 2. 14:31
 6/6 A kérdező kommentje:
Nos megoldottam! a lényeg annyi hogy a domain nevet webes felületről nem lehet aktiválni ill beírni se! rá kell kötni a dvr-t egy monitorra onnan lőjük be! Sajna nekem 1 monitorom van ezért dugdosni kellett mindég. Ja és ide kell egy acc: [link] amit egy E-maillal aktiválni kell külön, ha bent vagyunk akkor a feltelepített szoftveres menünk jelenik meg a szerveren keresztül.
2015. júl. 2. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!