Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Nikon D3200 tükörreflexes...

Nikon D3200 tükörreflexes gépről vélemények? Gyárilag milyen objektív van rajta és az mire elég?

Figyelt kérdés
2015. júl. 15. 10:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés (vélemény X tipusról) minden héten háromszor hangzik el itt. Ráadásul itt úgyis csak olyan véleményeket olvashatsz, hogy:

- nekem is ilyen van, tehát jó

- nekem Canon van, az sokkal jobb

- felesleges neked

- jó lesz neked, öcsi


Menj el direkt ezzel a témával foglalkozó weboldalakra (vagy csak írd be gugliba, hogy "D3200 review" és sokkal értékesebb információkhoz jutsz.


"Gyárilag milyen objektív van rajta"

Gyárilag nincs rajta objektív. A D3200 egy váz, amit lehet kitben kapni, különböző - olcsó - objektívekkel.

2015. júl. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 |Orfeusz| ***** válasza:
Ez a válasz lehetne a mobiltelefon topik himnusza is.
2015. júl. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor máshogy kérdezem.. Sokat utazunk, és szeretnék szép képeket lőni az adott helyeken ahol épp vagyunk. Egy komoly bridge géppel lehet jobban járnék mint egy belépő szintű tükörreflexes masinával? Nem vagyok hivatásos fotós csak szeretnék szép fotókat.. Elég erre egy bridge gép?
2015. júl. 15. 11:35
 4/5 anonim ***** válasza:

Nemcsak, hogy elég, de jobban is jársz vele.


Egyrészt alapból van benne egy elég komoly zoom, amit dslr-rel minimum 2, de inkább 3 objektívvel tudsz tisztességesen lefedni, ami azon kívül, hogy drága, cserélgetést is igényel, tehát időrabló.


Másrészt van benne képstabilizátor, ami dslr-objektíveknél feláras extra.


Harmadrészt elvégez helyetted egy csomó olyan apró beállítást, finomhangolást és utómunkát, amit dslr esetén neked kéne utólag képszerkesztőben.


Végül, de nem utolsósorban, egy bridge könnyebb, kisebb, kényelmesebb - sokkal praktikusabb nyaralásra, kirándulásra, családi eseményekre, mint egy dslr.


A fentiek akkor érvényesek, ha nem akarsz profi szinten fotózni, nem akarod megtanulni a sok technikai részletet, nem akarsz komolyabban művészkedni, nem akarsz egy kép elkészítése előtt 20 percet az előkészületekkel tölteni - csak meg akarod örökíteni a pillanatot, jó minőségben.

2015. júl. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, azt hiszem nekem elég lesz egy bridge is erre a célra!
2015. júl. 15. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!