Trickentrack kérdése:

A gepem azt irja hogy a a memoriakartya. Nincs formazva, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy kb. Fel eves Nikon D3300 am vele egybidos a kartya ami egy 32gb os samsung. Eppen nyaralason vahyok csinaltam kepeket es nezegettem oket a telefonomon ugy higy radugtam a telora egy.karzyaolvasot atalakitoval. Akarnak fenykepezni es azt irja higy ankarzya nincs formazva. Egyszer viotbilyen regen akkor kivettem es visza raktam a kartyat. Mit tudok ilyenkor csinalni mert nincs szamitogep. Rengeteg fontos.kep van rajta. Nem csak csaladi hianem nahyon jol sikerult termeszet,villamfotok. Jo lenne ha.megmaradnanak mert nem akarok elveszteni ilyen sok szamomra ertekes kepet. Van egy masik 16gb os larzyam az kingston de meg soha semmi gond nem volt vele. Na valami otlet,javaslat? (Helyesirasi hibakert es ekezetekert elnezst!)

#Samsung #formázás #Kingston #Nikon.sd.card.kartya
2015. júl. 24. 01:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Amíg haza nem érsz, ne bántsd már azt a kártyát, otthon pedig próbálkozz meg egy recovery programmal. Recuva vagy hasonló.
2015. júl. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben,koszonom!
2015. júl. 24. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!