Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van az, hogy egyszer...

Miért van az, hogy egyszer csak kiírja a számítógépem, hogy a memóriakártya nincs formázva, és nem tudom használni? ->

Figyelt kérdés
Ha telefont csatlakoztatok a gépre úgy, hogy benne van a memóriakártya, akkor jó volt sokáig, aztán attól függetlenül, hogy biztonságosan távolítottam-e el, vagy csak kihúztam az usb-t, egyszer csak kiírta, hogy nincs formázva. Eljátszotta akkor is, amikor csak kártyaolvasóval játszottam vele.. Miért van ez? Kingston 4gb microSD kártya, samsung 5230s telefon, windows xp.
2011. dec. 12. 21:11
 1/2 anonim válasza:

és le is formáztad? :$

A telefonodban van olyan menüpont h. memkari formázása :)


Ha megcsináltad bocsi :P csak nem írtad oda h. mit próbáltál vele kezdeni :)

2011. dec. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem is az a lényeg, hanem az, hogy formáztam már gépről is, utána ugyanezt eljátszotta valamikor. Még csak nem is az, hogy egy bizonyos módszernél, pl ha csak simán kihúzom a telót a gépből. Hanem egyszer ennél, egyszer annál :/
2011. dec. 12. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!