Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen panasonic cserélhető...

Budwa kérdése:

Milyen panasonic cserélhető objektíves gépet vegyek? Melyiket ajánljátok?

Figyelt kérdés

2015. aug. 2. 15:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Csak attól függ, hogy mire akarod használni, és főként, hogy mennyit áldoznál rá. Ezek függvényében lehet válaszolni.
2015. aug. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Otthoni fényképezésre szeretném használni, gyerek fotózás, vízparton, játszótéren, otthon ilyen helyeken. az összeg max 90-100 ft. De szívesen fogadok más fajtát is, mint panasonic. Kitétel, hogy jó képeket csináljon, gyenge fényben is tudjon élesre fókuszálni. Gyors fókusz azért jó ha van és szép kontrasztos, telített színű képeket készítsen. Szóval jó lenne még egy pár külön funkció is, ami kiemeli a sima kompakt gépektől.
2015. aug. 3. 18:36
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha gyors fókuszt szeretnél, akkor ebben az árkategóriában az Olympus PEN E-PL5 mindent visz. Egyébként a Panasonic is nagyon erős MILC-ben, de ezen a szinten az Olympus jobb.
2015. aug. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jól értelmeztem, hogy az olympus e-pl6 rosszabb mint a pl5? Legalábbis össszehasonlítottam és tényleg silány minőségű volt. ára pedig azt hiszem ugyan annyi. Nagyon gyors gép tesztek alapján úgy látom. tetszik tényleg. Panasonicot használtam már, tetszett, jó képeket csinál, olympusról kéne képeket keresni, milyeneket csinál. Azt észre vettem, hogy a PL5-be nincs beépített vaku,? Mindenképp kell hozzá venni vakut? Mert az már picit húzós lenne...
2015. aug. 4. 16:55
 5/9 anonim ***** válasza:
A vaku benne van a csomagban, nem kell hozzá venni. Ha ilyen gépet veszel, ezt előtte kérdezd meg a bótban.
2015. aug. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Jah értem, szóval külső vaku, de egy alap vaku benne van a csomagban, amit rá lehet csatlakoztatni. Gondolom azért picivel többet tud a vaku így , mint egy beépített nem? Vagy tévedek? ugyan olyan kiugrós vaku?
2015. aug. 4. 17:35
 7/9 A kérdező kommentje:
Különben mennyibe kerül egy vaku hozzá? Milyen vakut érdemes venni ehhez a kezdő géphez? milyen paraméterei vannak a vakuknak? Mert gépekhez értek, de vakuhoz egyáltalán nem.
2015. aug. 4. 18:13
 8/9 A kérdező kommentje:
Szeretnék megismerni vaku márkákat is. milyen márkák vannak, mleyik az utángyártott vakuk és a többi. Milyen szűrőket érdemes használni.
2015. aug. 6. 17:42
 9/9 A kérdező kommentje:

Szeretnék megismerni vaku márkákat is. milyen márkák vannak, mleyik az utángyártott vakuk és a többi. Milyen szűrőket érdemes használni.

meg szeretném kédezni a szűrő típusát, mi különbség van kettő polár szűrő között, miért drágább az egyik mint a másik?

2015. aug. 7. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!