Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Nagyon brutális lesz a különbs...

Nagyon brutális lesz a különbség, ha egy koncertet autós vagy akciókamerával vagy pedig jobb kézikamerával veszek fel?

Figyelt kérdés

Mindkettő fullHD-s, csak ugye az optika és a szenzor ...


De szemmel is érzékelhetően csapnivaló lesz a minősége az első esetben?


2015. aug. 8. 15:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem értem.

Vagy-vagy, akkor nyilván a kézikamera a jobb.

De, ha te arra gondoltál, hogy mindegyikkel felveszed egyszere?

2015. aug. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Akkor tányleg nagy a különbség.
2015. aug. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát kézikamot csak kérni tudnék kölcsönbe, ezért kérdezem, hogy mégis mekkora és milyen különbségre számítsak, ha csak autóskammal veszem fel emlékbe? mert én itt nézegettem a felvételeit, és laptopon elég tűrhető a képminőség is és a hang is, de persze nemtom, hogy a kézi kamera mennyivel lenne királyabb.
2015. aug. 8. 17:15
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
De minek akarod felvenni? A minőség csapnivaló lesz így is, úgy is. Ráadásul rajtad kívül még párszáz ember felveszi ugyanazt és feltölti jutyúbra. Pont ugyanazt. Nem lenne jobb inkább élvezni a zenét?
2015. aug. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a hangot jó esélyel csapja szét a hangerő....igazából mindegy melyik szerintem bár egy sportkamera nagy látószöge jó lehet ide ha nem gagyi nagyon viszont....hát ha a kettőt összevágod akkor inkább egyfélét...
2015. aug. 9. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
oké, valakik az optika éa szenzor miatt beszélnének le, hogy állítólag a sportkamokban sokkal vacakabb, ugyanakkor nem értem ezt, hiszen gyönyörű felvételeket láttam már vele.
2015. aug. 9. 06:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!