Canon Powershot SX50 HS: hogyan kell használni a keresőjét?

Figyelt kérdés

Tudom, igazi szőke kérdés, de nemrégiben kaptam egy Canon Powershot SX50 HS típusú gépet. elég jól sikerült kiismerni magam rajta, de a keresőjét nem tudom használni. Tehát ha belenézek, akkor nem látszik semmi. Kutakodtam a neten, de semmi (legalábbis magyarul, angolul nem tudok).

Köszönöm a válaszokat.


2015. aug. 17. 13:28
 1/3 Sleider Fantom HUN válasza:
Van rajta egy gomb amivel át tudod váltani a élő képet és a keresőt
2015. aug. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
63%

Mivel ez egy qrva nagy RTFM probléma, megérdemled, hogy így hányjam ide a talált megoldást:


"the SX50 HS doesn't have a button to toggle from the screen to the EVF and vice versa and that's one of it's biggest handling drawbacks. To go from screen to EVF you press the display button, but because there are two display overlays you need to cycle through them to get where you want to go."


Sőt!


"you have to press the Display button on the rear of the camera several times (and cycle through the various options) until you activate the EVF -- there's no eye-detect function to turn it on."


Szóval RTFM, de gyorsan, nem fog fájni.

2015. aug. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

RTFM ezerrel igen :)

Segítség: "DISP" gomb megnyomása. pl kétszer.

De ígérd meg kérlek hogy a következő kérdés nem lesz az, hogy hogyan kell visszaváltani élő nézetbe...

2015. aug. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!