Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Kaptam egy ősrégi, de jól...

András47 kérdése:

Kaptam egy ősrégi, de jól működő CANON PowerShot A430 típusú digitális fényképezőgépet. Van magyar nyelvű menüje, de a gépet nem tudom használni. Honnan szerezhetnék magyar nyelvű használati utasítást? A neten néztem, de magyar nyelven nem találtam.

Figyelt kérdés
Ha valaki rendelkezne magyar leírással szívesen megvenném!

#CANON-PowerShot-A430
2014. jan. 15. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Komolyan nem értelek. Ráadásul magyar a gép, csak el kéne kezdened végigpörgetni azt a rohadt menüt párszor és mindent megtalálsz. És egy ilyen gép nem tudott olyan flikflakkokat, amihez komoly a doksitanulmányozás elengedhetetlen.

De ha életedben most látsz először f.gépet, az más :)

2014. jan. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Teljesen automata gép, szerintem kérj meg valakit aki használt már fényképezőgépet, hogy mutassa meg neked hogy kell használni, magyar kézikönyv nincs hozzá
2014. jan. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen zoligyerek, életemben most látok először fényképezőgépet, bár ez talán mégsem igaz, korábban volt egy Pajtás gépem! :-) De most félre a tréfával, ugyanis használni tudom, de kihasználni nem! Sejtésem szerint ugyanis a gép jóval többet tud, mint amiket a funkciógombok mutatnak. Éppen ezért kértem a segítségeteket, hogy ne kelljen szükségtelenül több órát kísérletezgetni vele akkor, ha valaki tud magyar leírásról is.
2014. jan. 15. 22:23
 4/4 A kérdező kommentje:
Én csupán azt szerettem volna megtudni, van-e róla magyar leírás, de ha tényleg nem létezik, akkor nincs más megoldás, rászánok egy kis időt és kifürkészem, mit tud. Egyébként az eredeti kérdésemben kissé rosszul fogalmaztam, mert éppenséggel használni tudom, de mint írtam az előbb is, szeretném az összes funkcióit megismerni, ezért kellett volna a leírás.
2014. jan. 15. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!