Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Hagyományos analóg gépre való...

Hagyományos analóg gépre való középérintkezős Hanimex vaku jó Nikon D60-hoz?

Figyelt kérdés
Elvileg működik, elemet tettem bele, de nem tudom hogy jó-e a géphez, mert olvastam hogy az elektronika nem biztos hogy támogatja.

#Nikon #vaku #TTL #vaku vezérlés
2015. szept. 15. 08:10
 1/4 A kérdező kommentje:
Ej de sokan vannak itt a magukat hozzáértő fotósnak mondó személyek és egy se tud választ adni? ... Ja hogy ez márnehezebb kérdés kevés. a google? Azt én is tudok .. meg is néztem, de semmi használható információ.
2015. szept. 17. 10:18
 2/4 fehérváripapa ***** válasza:

Milyen vaku? Mert segíteni akkor lehet ha az ember tudja miről van szó!


Van olyan hanimex, ami magas szinkronfeszültségű és tönkreteszi a D60-at, valamelyik szimplán nem megy vele, és van amelyik működik!


Mi a fenéért vársz egy olyan kérdésre választ amire nincs válasz... majd ha konkrét tipust irsz akkor talán válaszolható is lesz a kérdésed!

2015. szept. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor pontosítok, bár nem sok reményem van benne, hogy működik vele... Hanimex CX330 a típusa pontosan
2015. szept. 22. 17:22
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm, még mindig nullán vagyok...
2015. szept. 23. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!