Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen jóféle analóg fényképez...

Milyen jóféle analóg fényképezőgépet javasolnátok?

Figyelt kérdés
Eddig digitális gépekkel dolgoztam, volt egy Nikon D3100-asom, Canon 6D-m, viszont analóg gépek terén nem vagyok jártas. Nagyon megfogott a képek atmoszférája, és a nyári nyaralások alkalmával inkább használnék egy ilyet. Nem munkához kellene, de nem egy amatőr gépre vágyom. Egyik barátnőm pentax MZ5-öst használt, azok a képek is meggyőztek, de nem tudom mennyire számít jónak a kategóriájában, ti milyet javasolnátok?

2015. máj. 18. 12:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Filmes vonalon nincsenek nagy különbségek a képek között, mármint ha a cucc elér egy tisztességes szintet és azt tudod is használni. Egy Praktica és egy csúcs filmes gép által készített kép között alkalomadtán semmi különbség nem lesz.

Pl. kétszámjegyű Canon Eos gépek mindent tudnak, amire valaha is egy amatőrnek szüksége lesz (vagyis inkább volt :)) Vegyél olyan gépet, amilyen lencséid vannak.

Aztán teli a bugyelláris a nyaralásra? :)

2015. máj. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezért imádom az analog filmes gépeket. :-)

Soha sem lesz ezeknél jobb a digitális.

Nekem egy olympus IS200 és cserélhető objektívek is vannak hozzá és egy ezer éve megbízható full fém és analog Zenit és persze egy Sony digitális fényképezőgépem van és ezekkel megyek bevetésekre :-)

2018. jún. 26. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!