Canon EOS-20D?

Figyelt kérdés
Jó választás? Most szeretnék belevágni a fotózásba.

#első #gép #Canon EOS-20D
2015. okt. 8. 17:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem, nagyon nem.


Bár technikailag egy kezdő simán ellenne egy 20D-vel, a 8mpx bőven elegendő egy csomó mindenhez


----DE----


Egy bő 12 éves gépről beszélünk, alkatrész ellátás már nincs hozzá, egy ennyi idős gépnél pedig a zár már valószínűleg minden órás, és ezzel együtt a többi alkatrész sem lesz toppon, a szerviz pedig messze meghaladja a gép árát.


Nem tudom, hogy mennyit fizetnél érte, és mi van hozzá, de ha csak nem olyan áron kapod, hogy mindegy, hogy működik e vagy tönkremegy, akkor erősen kerülendő kategória.

Ha viszont mondjuk ajándékba kapod, akkor elkezdeni fotózni tökéletes, amíg tönkre nem megy, addig is sokat lehet tanulni rajta, és a megvásárolt kiegészítőket gond nélkül fogod tudni átrakni egy újabb vázra is.

2015. okt. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, már rájöttem, jó meg minden. De hát egy új, jó bridge szebb képet csinál.
2015. okt. 8. 19:28
 3/7 anonim ***** válasza:

Sok múlik az objektíven, de alapvetően a 20D többre képes, mint a mai átlagos bridge gépek.


30-40 ezer expoval, 35.000 forint körül jó vétel egy 20D. Ennél többet adni rá az első által mondottak miatt minimum kockázatos.

2015. okt. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Belefásultam ezekbe a keresgetésébe. Döntöttem. Nikon D3200 lesz.
2015. okt. 8. 23:37
 5/7 A kérdező kommentje:
0 Expóval. Bár ettől nagyon félek. De remélem hosszútávra kibírja.
2015. okt. 8. 23:40
 6/7 anonim ***** válasza:
gratulálok... te vagy a 999.999.999-ik kezdő fotós aki nagy vacilálások után vesz egy d3200-t mert már a szomszédnak is az van. Te figy. hallottál már a Pentaxról, Sony-ról, Fujiról?
2015. okt. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Felesleges a gratuláció, hisz nincs szükségem még egy DSLR-re.

A3000 lesz.

2015. okt. 10. 07:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!