Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Adott egy kültéri kamera,...

Adott egy kültéri kamera, melynek RJ11-es csatlakozása van. Nos, én ezt a kamerát rá szeretném kötni egy VGA csatlakozásu monitorra. Hogyan tudnám?

Figyelt kérdés
Rendeltem egy RJ11 TO RJ45 átalakítót, és egy RJ45 TO VGA átalakítót is.Össze is dugtam,és a monitor nem azt írja hogy "no signal" hanem hogy "check the cable". A régi monitoron volt/van kép.

2015. okt. 19. 20:48
 1/3 anonim ***** válasza:
A kamerád pontos neve tipusa micsoda? Így elsőre nem értem hogy volt kép a régi monitorodon RJ11-es kábellel. A VGA átalakítót csak a kábel kényelme végett alkották meg szval azon ugyan úgy VGA jel fut tól- ig! konvertálást nem végez! Ahol RJ11 csatlakozó van az sztem már digitális jelet adhat és a monitor bemeneti jelszintje nem egyezik meg vele. Jelen tudásom szerint azt a kábelt egy DVR-be kellene beledugni ami a kamera jelét át tudná konvertálni és abból a DVR-ből már be lehet dugni a monitorba.
2015. okt. 20. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Sajnos a kamera típusát nem tudom,egy ősrégi eszköz.

Amit adtak hozzá monitort,az szintúgy korabeli..

A kamerába megy bele egy RJ11,és a monitornak a csatlakozója is RJ11.És most egy új Samsung monitorra szeretném rákötni ami ügye VGA.Tehát ezek szerint csak DVR-ral lehet megoldani ?

2015. okt. 21. 10:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem biztos.. így passzolom sajna. :(
2015. okt. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!