Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen fényképezőgépet (márka,...

Milyen fényképezőgépet (márka, típus) ajánlatnátok egy kezdő, de tanulni vágyónak?

Figyelt kérdés

Nem értek a fényképezőgépekhez, de mindig is érdekelt a fotózás. Nem hivatásszerűen, csak hobbiként foglalkoznék vele, de szeretnék jó fotókat készíteni. A mostani gépem nem erre van kitalálva.

Összeghatárt nem írok, mert nem ismerem melyik gép mit tud hasonló árakért. Amit ajánlotok, utánanézek.



2015. nov. 13. 10:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Bármilyen géppel lehet jó fotót készíteni. A komolyabb kamerák csak kiszélesítik a lehetőségeket.

Ha komolyan gondolod a fotózást, és nem undorodsz a tanulástól, akkor Pentax, Nikon, Canon, Sony belépőszintű tükörreflexes gépét. 100 körül indul egy kezdő kit.

Ha egyelőre nincs sok pénzed, akkor egy manuális üzemmóddal rendelkező kompaktot vagy bridge gépet. Ezek jellemzően 60-tól indulnak.

Ha nagyon nincs pénzed, de szeretnél elfogadható minőséget elérni, akkor 40-60 közötti kompaktok jöhetnek szóba, ezeken viszont nemigen találsz kézi beállítást, vagyis tanulásra kevésbé alkalmasak.

2015. nov. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Utolsónak igaza van. Én is vagy 4 évig fotoztam kb. 150.000ft géppel, és nagyon jó fotókatcsi ált. Az Canon volt a Nikont annyira nem jó szerintem. Mostmár csak a telefonomat használom, mert nagyon jó fotókat csinál. (Samsung galaxy A3)
2015. nov. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!