Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek megéri az xtrain...

Szerintetek megéri az xtrain box zsák? Már nagyon sokat néztem de ez a márka tetszik joutub en van video rola ird be x train box zsák. Milyen zsákolo kesztyüt vegyek? Kezdö vagyok ezért a bandázyok közül a merevet válaszam

Figyelt kérdés
2015. okt. 29. 16:49
 1/3 - palilaci - ***** válasza:
inkább a nyelvtant boxold haver
2015. okt. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha van rá lehetőséged, akkor keress egy edzőtermet. Ha kezdő vagy fölösleges sokat költened. Egy sima textil vagy műbőrboxzsák, és egy bandázs. De az edzőteremmel jársz a legjobban.
2015. okt. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Magyar Honvédnak igaza van. 5000 Forintért vettem tavaly alig használt Kensho zsákot. Nem is használták szinte, mert 8 évesnek vettek 50 kilós zsákot, a gyereknek meg nagy volt, szóval vadi új. Bandázsból is tök mindegy, sima orvosi gézzel is betekerheted a kezed. Kesztyűből se kell drága, nem is kell külön zsákoló. Olyat vegyél ami passzol a kezedre én egy nyolcas kesztyűt ajánlanék vagy ha nagyon állat vagy, akkor hat unciásat. Csak nyolcas, hatos kesztyűbe ne üss meg senkit, mert rendesen érezni fogja. Edzésre 14-es kesztyű, mert az edzőtársak fejét nem illik szétverni. És amúgy tényleg jobb lenne edzőt keresni. Ott megtanítanak rendesen ütni, meg segít az edző is, hogy mit vegyél. Csinálnak sportorvosit, megveszed a cuccokat és nyomod.
2015. okt. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!