Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Canon EOS 300 D típusú fénykép...

Canon EOS 300 D típusú fényképezőgéphez csatlakoztatható nagylátószögű objektív/ fisheye?

Figyelt kérdés

Ha igen, tudnátok ajánlani elfogadható áron valamit?


Csak hobbi fényképezés, így nem szeretnék árban elszállni, nem kell a legújabb típus stb :D


Köszönöm a segítséget :)



#Canon #objektív #Fisheye #nagylátószögű objektív
2015. nov. 22. 11:36
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Én nagyon szívesen segítenék, de sajnos nem tudom megnyitni sem az edigital, sem a 220volt honlapját, pedig ott bajonett és látószög alapján lehet válogatni az objektívek között. Meg még egy csomó helyen is, de sjanos még a guglit sem ismerem. :(
2015. nov. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen, lehet rá tenni, például egy ilyet:


[link]


Ez nem egy rossz darab képminőségben, azt tudnod kell, hogy manuál focusos, igaz, a halszem tulajdonságai miatt ez nem olyan nagy probléma.


Azt nem mondtad, hogy az árban elszállás nálad mit jelent, de a halszemek nem olcsó objektívek, ez az új darabok között talán a legolcsóbb alternatíva, de a használt piac sem olyan telített ezekből, hogy pár ezer forintért kapj valamit.

2015. nov. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első: Igazi nagy s***fej lehetsz, köszi a baromi hasznos hozzászólásodat ;) Jutalmazom is egy piros kézzel, ha már elpocsékoltál 30mp-et az életedből, hogy ezt ide írhasd ;)


Második: Nagyon köszönöm :) Igen, picit olcsóbban gondoltam. Azért is kértem itt segítséget, mert abszolút hobbi fotós vagyok, nem vagyok otthon annyira a típusokban, árakban. Mindenesetre köszönöm! :)

2015. nov. 22. 14:44
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem az a baj, kérdező, hogy hobbi fotós vagy és nem vagy otthon annyira a típusokban, árakban.


A baj az, hogy emellett még lusta is vagy, mint szódás a lovát, és amikor ezzel szembesít valaki, még neked áll feljebb.


Nyugodtan add a piros kezet erre is, ha ez jót tesz a lelki egyensúlyodnak, de az a nagy büdös helyzet, hoyg ha mindig másokkal végezteted el a piszkos munkát, akkor te soha nem fogsz semmit megtanulni, megmaradsz abszolút hobbi fotósnak...

2015. nov. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

#1-es: a gyk-s kérdések 99%-a <5 perc alatt megtalálható a googl-ön, szóval ezen kár füstölögni ;)


Kérdező: Gondoltam, hogy olcsóbbra vágysz, de a halszemek világában ez giga olcsónak számít, a sigma objektíve ~270 ezer, a Canonnak meg egy 8-15-ös halszem zoomja van egy százassal még feljebb.



Amivel még próbálkozhatsz, hogy veszel egy m42 átalakítót (2-3 ezer körül valahol), és mellé valami öreg használtat, mondjuk egy Zenitart, de az sem les filléres tétel a jó állapotú darabokért simán 40+ ezer forintot kérnek.

2015. nov. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!