Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » A GoPro app-nál milyen ''passw...

A GoPro app-nál milyen ''password, , ot írjak be minek a jelszavát?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit csinálják

#kamera #fényképezőgép #GoPro #elektronikus cuccok
2015. nov. 22. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:

tőled hol, milyen műveletnél kér jelszót a GoPro App?


én általában a GoPro Wifijére csatlakozom, annak az alapértelmezett jelszava "goprohero", de a firmware frissítéskor meg tudod változtatni tetszőleges saját jelszóra. ha felmentem a WiFijére, akkor később tőlem nem szokott az app jelszót kérni.

2015. nov. 23. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
DE én nem tudok semmit a jelszójáról a gopromnak megtudnám ezt valahogy valahol változtatni? ha igen, hogy és hol? a goproherot is probáltam nem ment
2015. dec. 12. 12:16
 3/4 A kérdező kommentje:
vagy ehez a művelethez a régi jelszó is kéne?
2015. dec. 12. 12:17
 4/4 anonim ***** válasza:

a GoPronak mindig egy jelszava van. vagy a gyári alapértelmezett "goprohero" így csupa kisbetűvel, vagy amire ezt megváltoztattad.


további részletek a GoPro weboldalán található leírásban:

[link]

2015. dec. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!