DSLR videórögzítés?

Figyelt kérdés

Van egy adott DSLR, amely 20percet rögzít egy fájlba.


Ez most olyan, mint amikor a GoPro darabol 4gb-onként?


Szóval DSLR-el ha videózok akkor 20 perc után leáll, utána újra tudok videózni?



2015. dec. 1. 12:58
 1/8 Tengor ***** válasza:
Az egy adott DSLR kézikönyvében bizonyára leírják ezt.
2015. dec. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A DSLR egy kategória, a GoPro meg egy márka, mégis honnan tudjuk, milyen gépről van szó.


"Az autóm annyit fogyaszt, mint a Toyota?"

2015. dec. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a DSLR-ekbe programozott időkorlátra gondol a kérdező. 29 percig tudsz venni, aztán megszakítás és újra indíthatod, vagyis egy snitt nem lehet több 29 percnél.
2015. dec. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, igen, úgy értettem, köszönöm!
2015. dec. 1. 16:18
 5/8 anonim ***** válasza:
50%

Neeeem, 20 videó rögzítése után soha többé nem lehet vele videózni.......vagy hogy gondolod?


Leáll a rögzítés, megnyomod és rögzít újabb 20 percet. Így tovább míg el nem fogy a hely a kártyán.

2015. dec. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
"20 perc videó"
2015. dec. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem, akkor a belépő Nikonoknál van 20 perces korlát, ez nem egyezik a 29:59-es adó miatt bevezetett korláttal, szimplán a paletta szegmentálása a célja (gyk, vegyél nagyobbat, ha többet akarsz videózni)
2015. dec. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Engem a korlát nem zavar, mert jobban szeretek több rövidebb videóval dolgozni, mint egy nagyobb.
2015. dec. 1. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!