Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Szeretnék fotózni, először...

Szeretnék fotózni, először hobbi szinten, később talán már komolyabban is, de sajnos még nagyon sok hiányosságok van! Valaki el tudná nekem magyarázni érthetően?

Figyelt kérdés

Pl.:Mi az a gyújtótávolság,a mélységélesség?

Sok olyan blogot olvastam ahol,a fotózásról írtak,de egyszerűen nem értem,túl komplikáltnak tűnik,de nem akarom feladni.Igazából azt kérném,hogy valaki ha tudná magyarázza el nekem az egészet.Vagy ha nem is az egészet,akkor egy kis részét,mert az is nagyon sok segítég lenne!! Köszönöm!



2015. dec. 1. 20:54
1 2
 1/19 anonim válasza:
100%
Javasolom a fotós tanfolyamot. De előbbvaló, hogy fogd meg a gépet, és csináld! Rájössz sok dologra. Egy darabig kattintgatsz,majd látod az összefüggéseket s az alapján fogod tudni beazonosítani a fogalmakat és a szakszavakat. Komolyan. Ez nem bemagolandó dolog. Csináld, olvasgass. Szoktak lenni könyvtárakban kézikönyvek, érdemes utánajárnod városi, megyei könyvtárban.
2015. dec. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
68%

Ha az ilyen írásokat sem érted, akkor meddő energiapocséklás lenne minden további szájbarágás.


[link]

[link]

2015. dec. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
68%
Nem ördöngösség! Csak vegyél egy gépet és próbálgasd! Hamar rá fogsz érezni!
2015. dec. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! 😉
2015. dec. 2. 08:53
 5/19 anonim ***** válasza:

ne blogokat olvass, hanem először a fényképezőgéped kézikönyvét, mert abban nem csak az alapfogalmakat írják le, hanem azt is, hogy a saját gépeddel mit hogyan tudsz elérni belőlük.

aztán keress a fotózás alapjairól szóló szakkönyveket. karácsonyra meg kérj egy fotótanfolyamot egy olyan fotósuliba, ahol elmagyarázzák neked az összefüggéseket, megmutatják a lehetőségeket és ami a legfontosabb, hogy azonnali visszajelzéseket kapsz róla, hogy mit csinálsz jól, mit rosszul és mit hogyan kéne máshogyan. sok mindent meg lehet tanulni könyvekből magányosan, de ha nincs, aki a hibáidat kijavítsa, akkor sokkal könnyebb a rossz dolgokat maradandóan begyakorolni is.

2015. dec. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
75%
Te vagy a 9.999.999! Gratulálok, nyertél egy oktatótanfolyamot ingyen a neten! Megtekintéshez kattints ide: [link]
2015. dec. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm,de az igazat megvallva még csak a telefonommal fotózok,és majd karácsonyra szeretnék gépet kérni. 😊
2015. dec. 3. 16:54
 8/19 anonim ***** válasza:
Karácsony mindjárt itt van... gyorsan el kéne dönteni hogy akarsz-e gépet, ne legyen felesleges kiadás hogy utána csak a polcon porosodjon, meg egy-két hét után ráunjál mert nincs téma. Márpedig ebben a borús ködös sáros időben nem sok lesz.
2015. dec. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Sok ismerősöm vett 200-500 tükrös gépeket és obikat, majd 2000 expó után ott porosodik a polcon a masina.
2015. dec. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Ez lett volna a következő kérdésem,hogy szerintetek milyen típusú vagy márkájú gépet kérjek karácsonyra? :)

Valami kezdő kéne, ami alap vagy nem is tudom,hogy ez hogy van.:/

2015. dec. 3. 20:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!