Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Mennyiért tudnám elpasszolni...

Mennyiért tudnám elpasszolni alig használt, jó állapotú panasonic fs6 típusú fényképezőgépemet?

Figyelt kérdés

2015. dec. 15. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon max. 8-10e Ft
2015. dec. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
felteheted de szerintem senkinek sem fog kelleni,.
2015. dec. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm, én is olyan 10.000Ft-ra gondoltam. Ismerősnek kellene. Szívem szerint el sem adnám, sok mai olcsóbb kompaktot szerintem ver képminőségben és úgy gondolom pofám nem lenne érte többet kérni, viszont az a pénz, amit kapnék ezért (10.000Ft) nem tükrözné hűen hogy mennyire jó kis masina ez...:)
2015. dec. 16. 17:51
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezért kell megtartani. Ami már pár (jópár)éves gép, úgysem lehet jó áron eladni, helyette viszont nincs másik jó gép a piacon olcsón, hogy eladná az ember és tenne hozzá még egy kicsit.

Nekem is itt a Nikon D60, alapobjektívvel (van hozzá még egy 50mm és egy régi manuális tele de az pl. maradna) max. 35-ért vennék meg, de ha még teszek is hozzá nincs másik új gép olcsón, szóval marad és használom amíg még működik. Vagy ott a másik, a Sony H2-m, szintén vagy 12-t ha adnának érte, de hol veszek olyan gépet annyiért?...

2015. dec. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Teljesen egyetértek veled, ezért is tartottam meg, és szerintem nagyon is jól döntöttem...:)
2015. dec. 17. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!