Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen (tükör nélküli) cserélh...

Milyen (tükör nélküli) cserélhető objektíves fényképezőgép lenne számomra az ideális?

Figyelt kérdés

Nem értek hozzá olyan sokat, de jobb minőségű képeket szeretnék csinálni, mint amit az egyszerű kompakt fényképezőgépek nyújtanak, de kezdő vagyok és lehetőségem sincs egy tükörreflexes fényképezőgépre, azt azért nem használnám ki, ezért gondoltam a cserélhető objektíves kompakt (MILC) fényképezőgépekre.


Tudtok ajánlani ilyen típusú fényképezőgépet? A tapasztalataitok is érdekelnek ezzel a típussal kapcsolatban!


Az ár amiben gondolkodom: max 100 ezer forint.


Természetjáráshoz, utazáshoz, mindennapi események megörökítéshez keresem a legmegfelelőbb fényképezőgépet.


Előre is köszönöm a válaszokat :)



2016. jan. 10. 14:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Én Olympus E-PL6-ot vennék.

Viszont ennyiért vehetsz akár egy Panasonic LX7-et is, ami már sokkal többet tud az átlag kompaktnál. Tény, hogy a MILC nagyobb szenzor miatt jobb képminőséget nyújt, de számolj azzal, hogy szürkületben a 3.5-ös fényerővel bajosan tudsz éles képet csinálni, ráadásul makrót semennyire, mert legfeljebb 25 centi a tárgytávolság.

2016. jan. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A Sony A5000 már kicsit éltes, de nagyon jó gép.
2016. jan. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2016. jan. 11. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!