Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Mi lehet a telefonom kameráján...

Mi lehet a telefonom kamerájának a baja?

Figyelt kérdés
Van egy Samsung Galaxy A3 telefonom és annyi a bajom vele, hogy az előlapi kamerája csíkos. Már elvittem szervizbe, ott volt egy hétig, majd közölték, hogy nem találtak hibát. Pedig valami baja biztos, hogy van. Kérlek segítsetek!

2016. jan. 16. 13:21
 1/2 xp ali ***** válasza:
Azért ne várj sokat egy előlapi kamerától. De a csíkos az lehet pl a használt fényforrás miatt is. HA az vibrál, akkor az csinálhat ilyet a kamerán. Próbáld ki a szabad téren. Ha ha a napon is csinálja, akkor rossz. Ha nem, akkor a fényforrás hibája, amit használsz otthon.
2016. jan. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Épp ez az, hogy én már próbáltam mindenhol, de sehogy sem jó. Néha vannak olyan időszakai, mikor "visszaáll", majd egyszer csak újrakezdi.
2016. jan. 29. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!