Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen fényképezőgépet vegyek...

Milyen fényképezőgépet vegyek erre a használati célra?

Figyelt kérdés
Szinte csak tájképeket készítek. Sokat utazgatok és ez a mindenem. Imádom lefotózni a városokat, hegyeket,a tengert, a különféle növényeket. Eddig egy kis egyszerű, Sony kompakt géppel rohangáltam, de szeretnék picit komolyabb gépet.
2016. jan. 19. 10:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Döntő kérdés, hogy mennyit szánnál rá. Leírásod alapján én egy nagyobb szenzoros kompaktot ajánlanék. 80-tól kezdődnek az ilyen gépek: Canon S120, Panasonic LF1, Panasonic LX7 például. Ha ez drága, akkor maradnak az 50-60 körüli kompaktok vagy bridge gépek, amik full automatán működnek, de gondolom az nem probléma számodra.
2016. jan. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Olyan 100ezer körül szánnék rá.:) Köszönöm a válaszod, ment a zöld!:)
2016. jan. 19. 10:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Az sem elhanyagolható szempont, hogy mennyire értesz a fényképészethez, illetve szándékodban áll-e a tudásodat fejleszteni. Egy teljesen automata géppel ugyanis erősen korlátozottak a lehetőségeid azen a téren.
2016. jan. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sony A5000 kitobjektívvel 90 ezer körül van.
2016. jan. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, tanulni is szeretném, mert eddig csak úgy kattintgattam.:) Nah nem akarok profi, világhírű fotósként dolgozni, csak szeretnék kicsit érteni hozzá, minőségi képeket készíteni.:)
2016. jan. 19. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!