Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Mi a különbség az Iphone 5 és...

Mi a különbség az Iphone 5 és az 5S között? Külsőleg és belsőleg is.

Figyelt kérdés

Sima 5-öt akartam venni,de azt mondják jobb az 5S. Értem én,hogy újabb,meg van benne ujjlenyomat olvasó,de miben tér még el? Spóroljak még kicsit az 5S-re vagy az 5 is kb. ugyanazt tudja?

És tárhelyben jó a 16 GB?


2016. jan. 26. 18:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Inkább 5s. Sokkal gyorsabban fut rajt, az iOS, újabb hardver, szebb kijelző, tovább lesz támogatott. Igazából szerintem érdemesebb inkább spórolnod rá. 16 GB tárhelyről annyit, hogy felhasználó függő. Attól függ mire szeretnéd használni. Azzal viszont tisztában kell lenned, hogy a 16-ból kb 13-t fogsz tudni használni. Többi a telefon rendszerszolgáltatásaihoz szükséges.
2016. jan. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
13 szerintem elég az alkalmazásoknak bőven.
2016. jan. 26. 18:51
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
Kedves 3. válaszoló. Látszik a szellemi színvonal amit képviselsz. Mert aki megteheti, hogy iPhone-t vegyen, az már arcoskodni akar? Szerintem sokan szimplán azért veszik, mert minden téren sokkal megbízhatóbb mint az androidos hulladékok, és nem kell két havonta gyári beállítások vissza, mert elszemeteli, a dalvik cache-t, és olyan lassú lesz mint a nyüvek. Sőt léteznek, jó kis flip tokok ezekre a telefonokra, amikben alig megkülönböztethető ránézésre, egy androidos/hasonló kategóriás telefontól.(Jómagam is ilyet használok, mert nem "arcoskodni" kell az iPhone.)
2016. jan. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Kedves 4-es igazad van! Először lesz Iphoneom, nem menőzni akarok,mert nem is vagyok olyan gazdag, mert én gyűjtöttem rá össze a pénzem.
2016. jan. 26. 19:22
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyben az első is voltam :) Sok szerencsét hozzá, először kicsit fura, lesz de hamar meg lehet szokni :)
2016. jan. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Koszi :) vegul sima 5-ot veszek 32gb-ost feketeben.
2016. jan. 26. 19:52
 7/11 anonim ***** válasza:
megbizhato megbizhato... akkor se kéne ilyen drága telefon... ha meg android helyett akkor inkább WP
2016. jan. 27. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Soha nem vennék windowsos telefont, az androidból meg elegem van, szóval mindenképp Iphone marad!
2016. jan. 27. 17:16
 9/11 A kérdező kommentje:
Amugy meg ahhoz kepest,hogy milyen jo, nem is draga mar.
2016. jan. 27. 17:17
 10/11 anonim válasza:
100%
5s-t mindenképpen. Hiszen nem véletlenül újabb mint a sima 5 :-)
2016. jan. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!