Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen fényképezőgépet ajánlot...

Milyen fényképezőgépet ajánlotok főként makró fotózásra? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Most még hobby szinten, de foglalkozok fotózással, egy kicsi kompaktom van, de mindenképpen fejlődni szeretnék.


Milyen gépet ajánlotok alapként és hozzá melyik makró objektívet? Körülbelül 170-et szánnék a gépre magára, az objektívet meg majd még eldöntöm.


Illetve naplementét is fotóznék szívesen, arra mit ajánlotok?


Legjobb lenne, ha valaki tapasztalatból tudna írni, illetve olyan gépet, ami még mediamarktban vagy ilyesmi helyen beszerezhető és nem kifutó modell!



2016. jan. 30. 15:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Canon Eos 700D + 18-55 is stm KIT

+

A maradék pár ezerből egy közgyűrűsor

2016. jan. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én elsősorban azt javasolnám, hogy tanulj.


Aztán azt, hogy felejtsd el, hogy 170-ért váz aztán majd valami objektív, mert a majd valami objektív játszik igen fontos szerepet a képalkotásban, arra kéne a lehető legtöbbet áldozni, a váz szinte mindegy.


Makrózni makróobjektív való, ilyet meg biztos nem kapsz médiamarktban.


Naplementéhez pedig két üveg behűtött sört ajánlok.

2016. jan. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

első: köszönöm a tanácsot, egyébként én is pont ezt a gépet vettem számításba többek között!


második: Egyébként gondolkozom a tanuláson, csak szerintem ahhoz is szükségem lesz fényképezőgépre. És így akkor véleményed szerint hogyan tovább?

2016. febr. 1. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!