Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen fényképezőgépet vegyek?...

Milyen fényképezőgépet vegyek? (lent részletek)

Figyelt kérdés

Maximum 80 000-t szánnék rá.


elsősorban mire akarom használni:

makró képek készítése (virágok, fűszálak, levelek)

arcok fotózása ( [link] ilyesmire gondolok, csak mindenféle effekt nélkül)

tájfotózás

naplemente fotózása, esti/éjszakai képek


persze ezt nem profi módon, csak annyi lenne a lényeg, hogy szép minőségű, éles képeket kapjak, amiket tumblr-re vagy facebook-ra töltenék fel:)


elsősorban kompaktra gondoltam, de ha ilyen cserélhető objektíveset tud valaki, akkor ha nagyon szépen megkérem el tudná magyarázni, hogy azt hogy kell használni? (ezt mondjuk netről is meg tudom nézni) illetve milyen objektívet kell venni hozzá?


köszönöm szépen előre is:)



2015. nov. 23. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Mivel kezdőnek tűnsz, ezért nem ajánlanék neked "cserélhető objektíveset", mert nem biztos, hogy sok sikerélményed lenne. Egyébként is csak használtan tudnál ennyiért vásárolni.

Viszont 80-ért már jobbfajta kompaktok és bridge-ek közül tudsz válogatni. Én valószínűleg Panasonic Lumix DMC-FZ72-t vennék.

2015. nov. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi, tényleg kezdő vagyok.


más válaszok is érdekelnek:)

2015. nov. 24. 16:11
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha már 80-at elversz rá, akkor érdemesebb cserélhető objektíves kompaktot választani. Ezeknek jellemzően nagyobb a szenzora, mint egy átlagos kompaktnak.


Vedd kit objektívvel, úgy is az a legkézenfekvőbb és olcsóbb megoldás!

2015. nov. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!