Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Mit fejlesztenétek a helyemben...

Ligus10 kérdése:

Mit fejlesztenétek a helyemben a fényképezőgépen?

Figyelt kérdés
sziasztok! Tudni kell, hogy vagy egy canon 1100D alap gépem, hozzá a 18-55ös alap obi és még van egy 70-300as telém+egy fix 50mm 1.8 STM objektívem. most lenne rá lehetőségem, hogy fejleszthessek van rá max. 150.000 forintom. szerintetek megérné leváltani a vázat egy max. 150.000es vázra (használtan vennék)? gondolkozom elsősorban 50D vázon de szívesen meghallgatok minden építő jellegű kritikát!:)

2016. febr. 7. 13:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nemtudni mire használod, így lehetetlen válaszolni a kérdésre, egy így látatlanba vennék egy állvány, kioldót
2016. febr. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Lol. Kérdező, te azért akarsz fejleszteni mert van felesleges pénzed? Értelmes ember akkor fejleszt a felszerelésén, ha valamire szüksége van, ha valamit nem tud a jelenlegivel megoldani.
2016. febr. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Leginkabb kulteri rendezvenyeken szoktam fotozni (foleg tuntetes) de ami fele haladnek az a partifotozas szoval olyan vaz jol jonne amiben van kelvin beallitasi lehetoseg. Masodik kommentelo kerlek ne terjunk el a targytol, szerintem az en dolgom mire koltom a penzem.
2016. febr. 7. 14:43
 4/11 anonim ***** válasza:
Persze, hogy a tied, én pont leszarom, mire szórod el, csak hogy várod el, hogy mi kitaláljuk, neked mire van szükséged? Főleg úgy, hogy a kiírt kérdésben abszolúte semmi konkrétumot, információt nem osztottál meg.
2016. febr. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
mivel technikailag nem vagyok magas szinten a szakmában, de ha például rákérdeznél arra, milyen infók kellenek még a vásárláshoz (amiket az előző kommentemben nem adtam meg) akkor azt megköszönném és válaszolnék. :)
2016. febr. 7. 15:12
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen egyértelmű a kérdés: mire van szükséged? Mi az, amit a jelenlegi felszereléseddel nem tudsz / nem vagy képes megvalósítani? Mi az, amire a jelnlegi felszerelésed alkalmatlan vagy csak részben, kompromisszumok árán alkalmas?
2016. febr. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
bizonyos helyzetekben használnék 6400nál is durvább isot, vinném tovább a záridőt 1/8000ed felé de ezeket nem is érdemes figyelembe venni, kb minden váz tudja ezeket kicsit magasabb kategóriában. inkább afelé mozdulnék el, hogy lemennék fotózni az éjszakai életbe, főleg portrézni és ahoz már nyilván komolyabb váz kell, amit tudok, hogy mindenképp kelvines gép kell de mivel nem értek a mechanikai részéhez a gépnek így nem tudom mire kéne még figyelnem, mit nézzek a gépek specifikációjában.
2016. febr. 7. 15:26
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem értem ezt a kelvinezést, az 1100D-ben is van Custom White Balance, csek el kéne olvasni a használati utasítást. Ja, meg nem full automata módban kéne használni a gépet.
2016. febr. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

" amit tudok, hogy mindenképp kelvines gép kell"


WTF? Kelvin egy mértékegység. Gondolom a színegyensúlyt akarod beállítani, de az be tudod az 1100D-ben is...

2016. febr. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Színegyensúlyt, azt. Most még valaki leírja, hogy feketeegyensúly és komolyan olyat teszek, hogy magam is megbánom.
2016. febr. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!