Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Nikon Coolpix L840 fényképezőg...

Nikon Coolpix L840 fényképezőgép alaklmas lenne rá? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Segìtséget szeretnék kérni! Most akarok beruházni egy olyan fényképező gépere amivel szép, valósághű közeli fényképeket tudok készíteni! A Nikon Coolpix L840-es gépet néztem ki, árérték arányban tökéletes lenne, viszont még nemnagyon értek hozzá, hogy mi is számít jónak a fényképezőgépek között. Manikűröket, körömlakkokat és hasonlókat fényképeznék vele. Csatolok linket, hogy mégi mire gondoltam. Seítségeteket köszönöm!


[link]



2016. febr. 7. 14:41
 1/3 A kérdező kommentje:

*Alkalmas

Bocsi elírtam

2016. febr. 7. 14:43
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, ezzel a géppel tudsz makrófotókat készíteni, mivel nagyon közel mehetsz a tárgyhoz, viszont rögtön venned kell mellé állványt is, és gondoskodnod kell a jó megvilágításról, amihez 1-2 erős fényű lámpára is szükséged lesz. Már amennyiben olyasmi képeket akarsz készíteni, mint a linkelt oldalon láthatók.
2016. febr. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen segítséged! :)
2016. febr. 8. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!