Milyen fényképezőt vegyek?

Figyelt kérdés
Először megyek Görögbe és szeretnék venni egy olyan fényképezőt, amivel gyönyörű képeket csinálhatok. Nem gondolkodok százezres nagyságba, hanem egy kis egyszerű, de nagyszerű gépet szeretnék. maximum 40-50 ezerre gondoltam.
2016. febr. 8. 12:48
1 2
 1/11 acelsziv ***** válasza:
bármelyik kompakt Nikon vagy Canon megteszi. Csak legyen minél automatább, hogy illeszkedjen a tudásszintedhez.
2016. febr. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Pentax Q-S1? Mennyire kell a nagy zoom?

[link]

[link]

2016. febr. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Kedves második, azt ugye vágod, hogy az általad linkelt gép kétszázezer, míg a kérdező 40-50 ezres limitet adott meg?


Ugye te csak trollkodni jársz ide? Mert ennyire osotba nem lehetsz, ezt nem is feltételezem rólad.

2016. febr. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Bocsi, nem jót linkeltem. Az alap objektívvel 5-15-ös zoom-al "csak" 65 ezer Ft, de egész jó kis gép. Nem APS-C de mégis nagyobb a szenzor mint az átlag, és teljes manuális beállítást enged, rawban is lehet fotózni, azért nem mindegy. És ez a legkisebb milc, nem nagyobb mint egy átlag kompakt kiengedett optikával.

[link]

2016. febr. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 acelsziv ***** válasza:
4: Szerinted a kérdezőnek a kérdéséből kiindulva szüksége van ilyen gépre? Hm? Vagy csak egy kompakt való a kezébe, amivel kattintgat és jönnek a képek.
2016. febr. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 acelsziv ***** válasza:

Kérdező:

[link]

Ezzel csak durrogtatni kell.

2016. febr. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ezzel is lehet csak kattintgatni, mégis jobbak lesznek a képek...
2016. febr. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ami pedig a coolpix-et illeti, borzalmas képe van a legalapabb iso-n is.
2016. febr. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Józan parasztból közelítve én a legnagyobb optikával rendelkező kompaktokat keresném, hiszen azzal tud sok fényt gyűjteni a fotoszenzorra, és természetesen a jobb márkák közül (amit már leírtak itt). Szempont még a lencsék minősége, beleértve a bevonatukat is, és feltétlen ki kellene próbálni /tesztet keresni képminőség miatt.
2016. márc. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"legnagyobb optika" hiába nagy hatalmas, széles lencséjű egy optika, ha világosan rá van írva hogy a kezdő fényerő 3.5, 3.7-től indul, és tele módban akár 6.7 is lehet.

Ennyi pénzért csak kompromisszumos gépet lehet venni. Én inkább azt mondanám, hogy minél kisebb megapixel számú (minél kevesebb, annál nagyobb egy pixel mérete a szenzoron, ergo fokkal jobban kezeli a zajosodást, illetve jobb hatásfokkal gyűjt fényt is) jó fényerejű bridge - vagy akkor legyen kompakt - gépet kéne vennie.

Nikon S7000 ahogy néztem egész használhatónak tűnik.

2016. márc. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!