Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Huawei p8 lite kameraja miert...

Huawei p8 lite kameraja miert csinalja ezt? (Tobb lent)

Figyelt kérdés
Tegnap kaptam a telefont amikor elolapit hasznalom bedob egy sarga kepet es ugy fotoz eddig nem csinalta ezt es az utolso mentett kepnel azt irja ki hogy nincs miniatur.... Ez mii? Valaki plss

2016. febr. 10. 11:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen telefonom van igaz én már több mint fél éve vettem, de soha semmi gondom nem volt vele, viszont egy ismerősöm 3 hónappal később vett szintén ilyet és neki is hasonló baja volt mint a tieddel. Ő visszavitte mert garanciás volt de a 3 napos csere garancia lejárt így elvitték szervizbe és belsőt kellett cserélni kompletten, mert hibás szériát fogott ki.
2016. febr. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Dejo. . en t-mobilnal vettem
2016. febr. 10. 18:52
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem mindig csinalja csak neha olyan mintha fenyesebbe tenne kepet:D
2016. febr. 10. 18:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Mentsd le a telót és csinálj egy gyári visszaállítást. Vagy keresd meg a kamera alkalmazást és töröld az adatokat, gyorsitótárat. Ha ezen túl is rossz a kamera akkor sajnos kamera hiba. A wifid jó? Mert ha nem akkor szeriahiba és alaplapcsere mint nálam.
2016. febr. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jo a wifi es a kamera is csak neha csinaalja es csak szelfinel a wifi egyedul messengernel szokott szorakozni de mashol nem
2016. febr. 13. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!