Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt a telefonom...

Syrakusa kérdése:

Miért csinálja ezt a telefonom kamerája?

Figyelt kérdés

Van egy Alcatel OT995 - öm,a telo kb 1,5 hónapos.Ma arra lettem figyelmes,hogy amikor elindítom a kamerát akkor szaladgálnak felülről lefelé csíkok.(Mint a régi monitorok a filmekben csak Nekem kevésbé)ha kattintok egy képet ott nem vagy csak nagyon halványa látszanak a "fény csíkok" viszont a videófelvételnél zavaróan erősek maradnak.


Eddig nem ilyen volt!


A telefon életében annyi változás történt,h felajánlotta a Frimware frissítést és frissítettem.Jelenleg a 2.3.6 van fent?Ez okoz vmi gubancot vagy egész más a problémám?(Feleslegesen nem akarok szervízbe menni)


Ide felraktam egy vidit,hogy tiszta legyen a kép miről beszélek!


Van egy Alcatel OT995 - öm,a telo kb 1,5 hónapos.Ma arra lettem figyelmes,hogy amikor elindítom a kamerát akkor szaladgálnak felülről lefelé csíkok.(Mint a régi monitorok a filmekben csak Nekem kevésbé)ha kattintok egy képet ott nem vagy csak nagyon halványa látszanak a "fény csíkok" viszont a videófelvételnél zavaróan erősek maradnak.


Eddig nem ilyen volt!


A telefon életében annyi változás történt,h felajánlotta a Frimware frissítést és frissítettem.Jelenleg a 2.3.6 van fent?Ez okoz vmi gubancot vagy egész más a problémám?(Feleslegesen nem akarok szervízbe menni)


Video(hogy tujátok mire gondolok):

http://www.youtube.com/watch?v=uakGEDNbvpU&feature=youtu.be


Aki tud kérem segítsen!S.O.S



2013. jan. 22. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Neon, gazdaságos és led világításnál is szokott így vibrálni az 50Hz miatt. Van egy szűrő a kamera programba, 50Hz szűrésére.
2013. jan. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát remélem ez a baj......valóban neonnal világított irodában vagyok........majd megnézem ott kint.........remélem csak ennyi a baj!

Köszönöm!

2013. jan. 22. 16:11
 3/5 anonim válasza:
nem tv felé nézted a képet???
2013. jan. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Camera Zoom FX-ben van ilyen szűrő.
2013. jan. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem,nem TV felé,sztem annak volt igaza aki írta,h a neon végett,mert kint nem látom a csíkokat sem a videon sem a képen.......Ment a zöld mkinek!

Köszi Nektek és a progi tippet külön is........

2013. jan. 23. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!