Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Egy autós eseményrögzítő...

Egy autós eseményrögzítő kamera beállításaiban mit jelent a 2G,3G, és 4G?

Figyelt kérdés
Most 2G-re van állítva és csak olyan 1,8 GB-os fájlokat csinál.Elképzelhető,hogy a file nagyságára vonatkozik a 2G,3G,stb..?
2016. febr. 27. 09:05
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem az lehet, hogy hogy darabolja a fileokat.
2016. febr. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Pontos típus, beszerzési link?
2016. febr. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Itt a link: [link]
2016. febr. 27. 09:46
 4/9 anonim ***** válasza:

Az gravitációs szenzor hány G gyorsulásnál/lassulásnál avatkozzon be.

Automatikusan abbahagyja a felvételt és elmenti az adatokat. Ez akkor hasznos ha a kamera is kap az ütközésből és megsérül. Ebben az esetben nem vesznek el a megnyitott fájlok.

2016. febr. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

De ha gondolod a belinkelt oldalon elolvashatod magadtól is.

G-Sensor

Off/2G/ 4G/8G


Fájlméret:

Loop-cycle recording

Off/1min/2min/3min

2016. febr. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Auto Off

Off/1min/3min


Ezt ne hagyd kikapcsolva semmiképpen, az Off állás azt jelenti hogy nem kapcsol ki magától csak ha te kapcsolod ki. Viszont akkor se kapcsol ki ha leveszed a gyújtást. Megy akkuról, lemerül, elveszti az utolsó fájlt és a beállításokat. Ha Auto off -ra idő van beállítva, az csak onnan számít hogy levetted a gyújtást vagy kihúztad a szivar tápot. Amúgy 15-20 perc az akku üzemidő ha fel volt töltve. Ettől függetlenül te is kikapcsolhatod bármikor ha nincs rá szükség, a következő gyújtásnál elindul ismét.

2016. febr. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Tehát a Loop-cycle recording vonatkozik a file méretére?

Akkor hogyan állítsam be,hogy nagyobbak legyenek a fájlok?

Most úgy csinálja,hogy menet közben kikapcsol amikor eléri a kb.:1.8GB-ot,majd újra indul a felvétel.Ez a visszajátszásnál derült ki.A kikapcsolásról meg annyit szeretnék mondani,hogy amikor leveszem a gyújtást,akkor a kamera is is kikapcsol kb.:20mp után.Következő gyújtás ráadására újból aktív.

2016. febr. 27. 11:42
 8/9 anonim ***** válasza:

Fájlméret:

Loop-cycle recording

Off/1min/2min/3min


Köszönöm a válaszokat!

Tehát a Loop-cycle recording vonatkozik a file méretére?


OFF - nem hagyja abba a felvételt csak ha eléri a fizikailag beállított max méretet. Aztán kezd egy új fájlt.

1min/2min/3min - a választott idő után bezárja az aktuális felvételt, kezd egy újat.

Én úgy tudom addig vesz a kártyára amíg fér, aztán a legrégebbi dátumost elkezdi felülírni.


Akkor hogyan állítsam be,hogy nagyobbak legyenek a fájlok?

Szerintem Off-ra van állítva most és így a legnagyobb a fájlméret.


A kikapcsolásról meg annyit szeretnék mondani,hogy amikor leveszem a gyújtást,akkor a kamera is is kikapcsol kb.:20mp után.Következő gyújtás ráadására újból aktív.

- Szerintem ez normális késleltetés, a töltő kontakthibákat így küszöböli ki ha pl. menet közben néha nem kap 12V-ot pár másodpercre akkor ne kapcsoljon ki azonnal.

2016. febr. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaidat.Még ma átellenőrzöm a beállításokat,és majd megírom a tapasztalataimat.

Ha lenne még kérdésem ebben a témában,írhatok privátban?Ugyanis most kaptam ezt a kamerát és még nem igazán van benne tapasztalatom.

2016. febr. 27. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!