Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Melyiket válasszam, a Panasoni...

Melyiket válasszam, a Panasonic Lumix G7-et, vagy egy Canon gépet jobb obival?

Figyelt kérdés
A Kérdésem az lenne,hogy a 2 gép közül melyiket válasszam. Adott lenne egy Pana G7 és egy Sigma 30mm f/2.8 EX DN obit gondoltam mellé. Adapterekkel még nem akarnék szórakozni, metabones-ra nincs pénzem, ilyen 2e ft.-ossal meg a minőség rovására menne. Nikonom volt világéletemben, Canont csak fogtam a kezemben,de személyes tapasztalatom nincsen velük kapcsolatban. 60D-re gondoltam,vagy 700D, stb. Ki mit ajánl? Videóra érdekelne. Minden ember mást mond és mindenkinek más jó, de csupán specifikáció alapján hülyeség lenne dönteni.

2016. márc. 8. 10:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem válaszd a macskát.
2016. márc. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kellett nekem beírni :D
2016. márc. 8. 14:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Videózásra egyértelműen Lumix nemde? Nincs hagyományos zárszerkezet, nem fogja megadni magát, valamint a panasonic pont a videózásra szokott rágyúrni kameráinál.
2016. márc. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, azt tudom. Alapvetően is ez volt a szempont,hogy videózásra kell, mégiscsak 4k, csak ilyenkor jön elő a pro és a kontra. Főleg,ha profikról van szó,mert ők 10/5x azt mondják,hogy ez, másik 5 meg amellett áll.
2016. márc. 10. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!