Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Valaki ajánlana nekem honlapot...

Valaki ajánlana nekem honlapot? (Canon Eos 600D-700D-t keresek)

Figyelt kérdés
Kéne nekem egy olyan honlap, ahonnan birok rendelni Canon Eos 600D, vagy 700D kamerát nem olyan drágán...olyan 50.000 dinár alatt...vagy 100.000 forint körül...elég fontos lenne...aki tud segíteni annak köszönöm.

2016. márc. 15. 20:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Ja nekem meg olyan kéne ahol Ferrarit tudok venni mondjuk háromszázezer forint vagy hatezer rúpia alatt. Fontos lenne!
2016. márc. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
XDD...csak azért kérdeztem, mert találtam egy olyan oldalt ahol 130.000 ft körül adják, de most nem találok rá...
2016. márc. 16. 06:49
 3/3 A kérdező kommentje:
De egyébként jó a használt is, feltéve ha nem olyan állapotban van mint a tegnapi ebédem maradéka...
2016. márc. 16. 07:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!