Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Létezik elfogadható áron...

Létezik elfogadható áron ilyen okos óra?

Figyelt kérdés

A kérdésem az lenne,hogy van e olyan okos óra ami ha csinálunk egy képet telefonnal azt én azon meg tudom nézni és az órán tovább tudom küldeni? Tehát van egy elrejtett kamera és az hozzá van kötve a telefonra és én órával tudok képeket csinálni a kamerával és a képeket tovább tudom küldeni .Sajnos még nem láttam élőben iylen órákat,nem tudom,hogy mikre képesek.


Válaszokat előre köszönöm!



2016. márc. 26. 19:51
 1/7 szántóvető ***** válasza:

tegnap rendeltem egy ilyet 6e pénzért,ez elvileg tud ilyet: [link]

majd 1 hónap múlva megírom hogy milyen.persze a kamerája nem nagy szám,csodát nem kell tőle várni.

2016. márc. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Minek hozzá óra, a telefonnal is lehet képet csinálni.
2016. márc. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ez benne a lényeg,hogy ne kelljen használni a telefont.leteszem valahova a telót és távolról tudom csinálni a képeket


Első: Köszönöm szépen!!

2016. márc. 26. 20:50
 4/7 anonim ***** válasza:

Olyan van hogy csak elindítod a fotózást, de se megnézni, se elküldeni nem tudod.

Olyan is van hogy másik telefonnal lehet vezérelni, én a családi rendezvényeken úgy fotózok. Leteszem az én telefonom valahova, és a pároméval vezérelem, így én is rajta lehetek a felvételeken.

2016. márc. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem. Viszont az nekem nem elég sajnos. Szeretnék hozzá egy kamerás szemüveget és ezt a hármat össze hangolni.Okos órával készíteni egy képet a kamerás szemüveg által és ezt telefonra felvinni és az órával tovább küldeni.
2016. márc. 26. 21:01
 6/7 anonim ***** válasza:
A jelenleg kapható cuccokkal ezt nem tudod összehozni.
2016. márc. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A szemüvegtől a telefonig megoldom,inkább az óra a kérdéses.
2016. márc. 26. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!