Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki tud ajánlani valami jó...

Valaki tud ajánlani valami jó telefont elfogadható áron?

Figyelt kérdés

Egy jó kis telefont szeretnék,ami Androidos,és nem windowsos. Olyasmire lenne szükségem ,ami nem fagy le,nem akadozik, első kamera fontos lenne.

Én gondoltam egy Samsung Galaxy Trend Plus-ra. De ha nektek van ötleteitek ,akkor örülnék ,ha velem is megosztanátok.Előre is köszönöm szépen! :)



2015. szept. 8. 23:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Na már most az a baj, hogy a Trend Plus hardveresen eléggé elavult, és ugyebár Androidos telefonoknál fontos a hardver! A Trend Plus kártyafüggetlenül újonann 30 ezer Ft körül van, ugyanennyiért a Motorola Moto E az egyetlen normális Androidos, sokkal jobb a Trend Plus-nál is, de pont az a gond vele, hogy nincs előlapi kamerája!

Ha hozzáraksz még egy tízest, 40 ezer Ft körül a Huawei Ascend G620s és a Xiaomi Redmi 1s a legjobbak ennyiért. De persze én alapjába véve a Trend Plus árából indultam ki, mennyi pénzed lenne rá maximum?

2015. szept. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Romániai vagyok, a Trendplus itt meg lejárt. Tehát egy üzletben sem lehet megtalálni. Illetve meglehet találni, de már nincs a készletbe.

Most akkor egy Samsung Galaxy J1-re gondoltam!

Vélemények erről?

Lehet ,hogy hülye meg gyenge telefonokkal jövök,az igazsg,hogy nem igazán értek hozzá.:D

Hát amennyi egy J1-nek az ára,az lenne a maximum árhatár. :)

Köszönöm az előzőnek! Utána is nézek!

2015. szept. 9. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!