Milyen Tamron objektívet vegyek canon eos 550D-hez?

Figyelt kérdés
Tamron 70-300 vagy 18-200 mindenféle képet ezzel készítenék tehát igazából az érdekelne melyik az amit makrotól a tájképig mindenre tudok használni? Köszönöm a segítséget

2016. márc. 28. 11:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a legalapvetőbb ismeretekkel rendelkeznél a fotózás terén - márpedig ha már dslr-t használsz, illene - akkor azonnal látnád, hogy a 70-300 esetén a nagy- és közepes látószög teljesen hiányzik, csak tele tartományod lenne.
2016. márc. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen erre időközben rá jöttem, de azért kérdeztem mert még csak nem rég vettem és még amatőr vagyok a témában, de ha már itt tartunk nézegettem a canon EF-S 24mm f/2.8 STM

Erről mi a véleményed? Ez nekem azért tetszik mert ezzel esetleg jobban tudnék videót készíteni.

2016. márc. 28. 14:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mit akarsz fényképezni vagy filmezni, de ez egy fix objektív, ezzel még mindig kimarad a 24 és 70 mm közötti gyújtótáv, ami relatíve fontos lehet.


Egyébként az STM objektívek kimondottan videóhoz vannak kitalálva, de lehet, hogy kezdőként egy zoom jobb lenne...

2016. márc. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, van egy 18-55 standard objektívem, de szeretnék egy nagyobbat, de akkor szerintem a18-200as jó lesz, mivel kamerám nincs venni szeretnék eggyet ezért gondoltam a 24mm-esre
2016. márc. 28. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!