DSLR Sony Alpha 58K?

Figyelt kérdés

Régóta nézegetem már a DSLR-eket, hogy melyik is lenne ideális számomra. Videók készítésére.. A Nikon vs Canon-t már letudtam, mivel elég egyértelmű, hogy a Canon (100D, 700D) vagy most jött az új 1300D.


De mi a helyzet a Sony Alpha 58K-val? Ez betud férkőzni a 700D mellé videóminőségben?



2016. ápr. 19. 17:47
 1/2 Benjiro Hungaria válasza:
Igen. Ugyan a Sony a kepben es videoban nagyon jo, velemenyem szerint a legjobb. Szerintem a Sony-t vegyed.
2016. ápr. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sony Alpha 58K nem DLSR hanem SLT :) Magyarul féltükrösnek lehet mondani, hátránya hogy több fény kell a képekhez, de mivel nincs benne mozgó tükör ezért nem tud elromolni sem, gyorsabb, nincs tükörcsapkodás. Féltükörrel 1/3 FÉ értéket vesztesz ami igazán nem sok.

Ár-érték arányban nagyon jó gép, vedd meg nyugodtan ha tetszik.

2016. ápr. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!