Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Biztonsági rendszer otthonra?

Biztonsági rendszer otthonra?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy kiépítenék eg kamerarendszert (na jó 1 db kameráról van szó) itthonra, mert a környéken elszaporodtak a betörések az elmúlt pár évben.Hogyan lehet azt megoldani,hogy számítógép nélkül működjön, pl ráírná egy pendrive-ra vagy memóriakártyára és mindíg törölné a legrégebbi felvételeket (pl.: 2 hét után)?

Mi szükséges hozzá a kamerán kívül?

A rendszer kültéren üzemelne, a tartozékaik egy zárt garzsban lennének:



2016. ápr. 20. 12:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Vannak olyan webkamerak amelyek mozgast vagy hangot erzekelve azonnal veteleznek egy SD kartyara.


Peldaul nekem ilyen van, egy kicsit regebbi modell de okes:

[link]


Persze ha lelopjak magat a kamerat akkor elment az SD kartya is.

Ez egy belteri kamera, kulterinek valami mas modell kell valoszinuleg. Ezt csak az otlet kerveert linkeltem ide.

2016. ápr. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Fogamzásgátlót a betöréseknek, és nem szaporodnak! :-))

20 éve egy kórház falára ez volt kiragasztva:

"Vigyázzon értékeire, mert intézményünkben elszaporodtak a besurranó tolvajok." Nem tudtam megállni, hogy alá ne írjam: "Fantasztikus, hogy egyesek milyen helyeket szemelnek ki a szaporodáshoz."

Bocs az offért!

2016. ápr. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én egy wifis IP kamerát szereltem fel, lényegében semmi nem kell hozzá, mert beállíthat, hogy emailre küldjön riasztást, és ha mozgást érzékel, akkor 3 fotót küld az emailcímemre. Amikor itthon vagyok, akkor pc-re rögzíti videókat mozgáskor, természetesen vezeték nélküli kapcsolaton keresztül, és okos teleforól is bármikor hazanézhetek a világ bármely pontjáról. Én ezt tartom a legpraktikusabbnak. A helyi SD kártyás, NVR-es rögzítésnek az a hátránya, hogy kamerával együtt elvihetik a kártyát is, vagy bármilyen rögzítőeszközt a felvételekkel együtt, de az emaileden, vagy FTP szerveren nem fér hozzá senki.


Pl.: [link]


Számítógép addig kell, amíg beállítasz mindent, utána már pc-től függetlenül működik.

2016. ápr. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. jún. 16. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!