Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Nem indul be a fényképezőgépem...

Nem indul be a fényképezőgépem. Van mit tenni vagy irány a szervíz?

Figyelt kérdés
A gépem egy FujiFilm FinePix S4300.Nem az elemekkel van a gond..fel vannak töltve és már többször kicseréltem de nem működik.Amikor megnyomom a bekapcsoló gombot kigyúl a kis zöld fény de a kijelzőn semmi.Mit lehet tenni?
2016. ápr. 23. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem Finepix HS50EXR-em van, azon van egy olyan üzemmód, hogy a keresőt is használhatod. Van rajta egy EVF/LCD gomb a kereső mellett, ami átváltja a kijelzőt. A tiéden is van ilyen, jobb oldalon, a kereső mellett! Nyomd meg! Akkor sem látod a képernyőt? Használatit elolvastad? :)
2016. ápr. 24. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már ezzel is próbálkoztam,de nem...
2016. ápr. 24. 06:28
 3/4 anonim ***** válasza:

1-es vagyok


Ha normálisan kvülről nem működik, akkor valamilyen belső hiba lehet. Vidd el egy szervízbe, ott talán tudnak segíteni. Úgyis csak akkor csinálják meg, ha beleegyezel az árba.

2016. ápr. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tipikus Finepix hiba. Nekem is ugyanez, elküldtem szervízbe, megjavították, de 2 hónap múlva ugyanúgy előjött ez a hiba.
2016. ápr. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!