Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen fényképezőgépet vegyek,...

Milyen fényképezőgépet vegyek, ahhoz hogy tisztább, szebb képek készüljenek?! Többi lent!

Figyelt kérdés
Szóval szeretnék venni egy fényképezőgépet,esetleg tükörreflexest. Hobbi szintre kellene,tehát nem profi minőségűt és árban is legyen megfizethető (maximum 150.000 ft). Sokat nézegettem,talán ami bejön az a Nikon Coolpix B700 vagy a Canon EOS 1200D. Nagyon nem értek ezekhez szóval örülnék ha segítenétek nekem! :) előre is köszi.

2016. ápr. 24. 17:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem hobbira canon 350D-m van,használtan vettem, sokat számít milyen obid van hozzá :)


Ezeket Canon fix 50mm obival csináltam :)



[link]

[link]


[link]


[link]

2016. ápr. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
waoo köszi! :) akkor te inkább a tiedét ajánlod?
2016. ápr. 25. 06:06
 3/6 JulesTS ***** válasza:

Csak arra utalt az első, hogy egy öreg belépő szintű gép egy jó objektivvel, sokszor jobb, mint egy új gép a kit objektivvel...

Egyébként én is egy 400D-t használok egy jobb obival. A MILC-ek között is érdemes körülnézni. 150-ért már egész jó MILC készletet lehet kapni. Hobbizgatni teljesen jók azok is.

2016. ápr. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
tudtok linkelni?! köszi! :)
2016. ápr. 26. 21:34
 5/6 acelsziv ***** válasza:

[link]

Pont benne van a tartományodban, több obi is van hozzá és ölyan képeket csinál, hogy magad alá röttyintesz.

DE!!!!!!!!

Állvány nélkül ne reménykedj tűéles képekben.

2016. jún. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi! :)
2016. júl. 9. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!