Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Nikon coolpix l330-ra lehet...

Nikon coolpix l330-ra lehet használni valamilyen szűrőt?

Figyelt kérdés

Szeretnék rá szűrőt néztem egyet, ami méretileg illik rá de nem igazán értek a méretválasztáshoz. Tudna valaki segíteni? (nem szeretnék drágát mert nyáron kapok újat )

Ezt néztem : [link]


2016. máj. 1. 10:57
 1/6 anonim ***** válasza:

"néztem egyet, ami méretileg illik rá"

Ezt hogy érted? Milyen értelemben illik rá méretileg?


Legjobb tudomásom szerint csak adapterrel lehet rá szűrőt tenni.

2016. máj. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ ...én a szűrőkjöz egyeltalán nem értek méretileg arra gondolok, hogy akkora mint az objektív átmérője ...bár nem tudom hogy kell nézni...szerintem nem is lehet rá tenni mivel nem cserélhető objektíves
2016. máj. 1. 17:27
 3/6 anonim ***** válasza:

A szűrőket alapesetben egy menettel az objektív végén lévő menetbe lehet tekerni. Nem kell cserélhetőnek lenni az objektívnek, van pár bridge gép, amin szintén van szűrőmenet. Ennek a menetnek az átmérőjét kell nézned, ez rá van írva az objektívre és a szűrőre is, általában így: Ø72 - ez 72 mm-es menetet jelent.


Az egyszerűbb kompakt gépeken nincs szűrőmenet, viszont általában lehet hozzájuk párszáz/párezer forintért adaptert kapni (eBayről, kínából sokkal olcsóbb, mintha bemennél egy szaküzletbe).

2016. máj. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm , megnéztem nincs rajt szűrőmenet :)
2016. máj. 2. 09:12
 5/6 A kérdező kommentje:
Elnézést.Tudna segíteni, hogy mekkora adapter lenne jó rá? Vagy hogyan lehet megállapítani?
2016. máj. 2. 09:15
 6/6 A kérdező kommentje:
Ha jól látom ebayen csak szettbe van [link]
2016. máj. 2. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!