Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha veszek Romániából egy...

Ha veszek Romániából egy Vodafone függő iPhone 4-et, azt valamilyen úton-módon tudom romaing nélkül használni Magyarországon? (Természetesen Vodás kártyával)

Figyelt kérdés
Vagy van valami módja, hogy magyar régiós telefon legyen belőle?

2015. júl. 29. 19:45
 1/7 anonim ***** válasza:
veszel hozzá egy r-simet, vagy más függetlenítő simkártyát. másképp nem.
2015. júl. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Magyar Vodás simmel nem menne?
2015. júl. 29. 19:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Tudtommal az iPhone fogadja bármelyik ország SIM kártyáját meg ha azt is írja hogy Vodafone függő . Angliában vettem az iphone 5-met ès egyből fogadta a horvát és a magyar SIM-et is
2015. júl. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kérdező! Ezt már megbeszéltük, használt iPhone-t soha, a 4 meg már amúgy is elavult lassú sz* r. Mit nem lehet ezen érteni? Most komolyan, ki az a hülye aki ROMÁNIÁBÓL (!!!) vesz bármit is használtan? Legyen már eszed, ez a biznisz halott ötlet.
2015. júl. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
higgadj le haver, azóta vettem iphone 4-et belföldről, sajnos csak használtan lehet már, viszont nekem megfelel egy ilyen kaliberű telefon, nem azért veszem mert ájfón meg mert villogni szeretnék vele, egyszerűen tapasztaltam, hogy az apple termékek minőségiek
2015. aug. 16. 15:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, én is jobban szeretem az iPhone-okat, de a 4 elavult, lassú. Ha neked megfelel, akkor vegyél. Amúgy jól tetted, hogy belföldön vetted.
2015. aug. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Attól, hogy valami iPhone, még nem azt jelenti hogy 1000 év múlva is jó cucc lesz. De mondom, ha neked jó, akkor semmi gond.
2015. aug. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!