Egy kezdő hobbifotósnak milyen gépet tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
Nem akartam olyan nagyban gondolkodni, ezért gondoltam valami kisebb is megtenné, azonban nem tudom, mi lenne jó még így az elején.

2016. máj. 3. 20:13
 1/2 anonim ***** válasza:
2016. máj. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 JulesTS ***** válasza:

Helyedben MILC-et vennék, kb 80eFt-tól indulnak és a bővíthetőség is megmarad. Minőségben és szolgáltatásban a DSLR-ek belépő szintjét simán tudják, de olcsóbban. Szinte mindegy, hogy melyiket választod, nagyon mellényúlni nem tudsz.

Kicsit drágábban (110eFt-ért) már lehet venni Olympus E-PL6-ot egy 14-42mm-es és egy 40-150mm-es kit objektívvel ami kisfilmes méretre átszámítva 24-84mm és 80-300mm-nek felel meg és ez már sok mindenre elég.

Nekem is van MILC-em és ha nincs kedvem a nehéz tükörreflexeset cipelni, akkor a MILC-et viszem, mert egyrészt könnyű, másrészt a gép az alapzoommal elfér a farmerkabátom egyik zsebében, a telezoom meg a másikban...

Ezeket olvasd el:

[link]

[link] 5-ok-amiert-erdemes-kompakt..

[link]

2016. máj. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!