Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Fujifilm FinePix S5600-ról...

Fujifilm FinePix S5600-ról milyen a benyomás? Kezdő hobbifotósnak alkalmas lehet ez a gép?

Figyelt kérdés
2011. júl. 3. 20:04
 1/1 anonim válasza:

Szerintem megfelelő, az AUTO módon kivül sokféle beállítás lehetséges, meg lehet mindenféle kiegészítőt venni hozzá


Nekem már több mint 2 éve megvan de leginkább csak automata üzemmódban használtam pedig terveztem hogy elmerülök a beállításokban jobban


Egyetlen nagyobb hátránya az órási méret, de ha valaki állvánnyal fényképezget távolra a 10x-es zoomobjektívet kihasználva (ami a nagy méret okozója) akkor nem gond



Igaz tudásban gyengébb az utódja, az S1600, de lehet hogyha most venném inkább azt választanám (bár ennek még utána kéne nézni hogy mennyivel is tud kevesebbet pontosan)

2011. júl. 4. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!