Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Motorozáshoz milyen fényképező...

Blaiseboy kérdése:

Motorozáshoz milyen fényképezőgépet vegyek?

Figyelt kérdés

Motorozáshoz szeretném vinni magammal, és szeretném ha az alábbi elvárásoknak megfelelne:

-Időjárásálló (por, és csepp)

-Elférjen a zsebemben.

-Abszolút amatőrként is tudjam kezelni.

-Blogra szeretnék képeket csinálni vele, tehát tudjon olyan minőségű képet készíteni.

-Panorámaképet tudjak csinálni vele.

-GPS koordinátákat eltárolja.

-Minél jobb zoom-ja legyen.

-Ha lehet, akkor lehessen feltenni valami mini állványra a jobb minőség érdekében.


Motorozásaim során szeretném leginkább a tájat megörökíteni, persze néha motorról is csinálok pár képet. :D Valahogy úgy képzelem el, hogy megállok egy kanyarban, csak előkapom a zsebemből, és lövök pár képet, majd megyek tovább, úgy hogy le sem szállok a motorról. Persze vannak pihenők, amikor van idő fotózgatni, de nem lehet 5 percenként megállni.

Abszolút kezdő vagyok, ezért nem biztos hogy tudnék egy érzékeny gépre vigyázni, ezért szeretném, ha kicsit strapabíróbb lenne.

A válaszokat előre is köszönöm, szép napot mindenkinek!



2016. máj. 5. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Erre egy mobil pont alkalmas.
2016. máj. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A fenti követelményeknek egy fotós mobil tökéletes. A cseppállóság a MILC gépek esetén csak a magasabb árkategóriában elérhető. Gondolom nem akarsz több százezer forintot rákölteni. Kompromisszumot kell kötnöd, a cseppállóságról le kell mondanod, ha MILC-et veszel, ha pedig fotós mobil akkor a zoomról.
2016. máj. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket. Ezen én is gondolkodtam, de kicsit valahogy úgy vagyok vele, hogy telefonnal telefonálok, fényképezővel fényképezek. :D

Nincs is okos telefonom, de lehet beújítok egyet. Samsung S7-et ajánlották, hogy annak jó a kamerája, és csepp por és ütésálló.

2016. máj. 7. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!