Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Nikon DSLR fókuszproblémák?...

Nikon DSLR fókuszproblémák? Mit lehetne tenni, hova lehetne vinni?

Figyelt kérdés

Egy 4-5 éves tükörreflexes Nikonom van. Azt vettem észre, hogy az autofókusza már nem olyan, mint újkorában. Szinte mindig hátrább fókuszál, mint kéne. Gyorsan mozgó témánál állandó probléma, de az utóbbi időben előfordul állónál is... Először azt hittem a lencse, de nem, minden objektívvel ugyanaz a hiba, ezért gyanítom a géppel van baj.

Hol tudnám megjavíttatni? Már nem garanciás, ezért nem tudom, mit lehetne tenni. Szívesebben fizetném ki az esetleges javítást, minthogy új gép után kelljen néznem. Láttam, hogy otthoni barkácsolással is lehet rajta segíteni, de nem merek belenyúlni.

Budapesten hova tudnám vinni? Nikon szervíz szóbaáll velem garancia nélkül (persze pénzért)? Körülbelül mennyibe kerülne? Másnak voltak ilyen problémái, lehetett orvosolni?



2016. máj. 19. 16:10
 1/3 ThodEE GoD ***** válasza:
Igen Nikon szervíz segíteni fog, persze számíts rá hogy nem azonnal lesz kész és várni kell pár hetet a gépre :/
2016. jún. 1. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Valamiért azt hittem, gyorsabb művelet lenne... :-(

Sebaj, egy próbát megér. Köszönöm!

2016. jún. 1. 22:28
 3/3 ThodEE GoD ***** válasza:
Készülsz a legrosszabbra és pozitívan csalódsz ha mégis hamarabb meglesz, még mindig jobb mint azon izgulni hogy meglesz e 2 nap alatt mert kellene a gép :/
2016. jún. 3. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!